Forum

unanswered Gelirler İdaresi Başkanlığı’nın 03.10.2018 tarihli duyurusu

  • Paragon Teknik
  • Paragon Teknik Kullanıcısının Avatarı Konu Yazarı
Çok
1 yıl 7 ay önce #20 Yazan: Paragon Teknik
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Gelirler İdaresi Başkanlığı’nın 03.10.2018 tarihli duyurusu ile beraber, e-defter görüntülerinde kullanılan Gelir İdaresi Başkanlığı logosu, bakanlık adının “T.C. Hazine ve Maliye Bakanlığı” olarak değişmesi sebebiyle e-defter paketi içerisinde yer alan berat.xslt dosyası güncellenmiştir. 03.10.2018 tarihinden itibaren oluşturulacak e-defter beratlarının yeni logo ile görüntülenmesi gerekmektedir. (Logo değişikliği için yapılan bu güncelleme, oluşturulan e-defter dosyalarında herhangi bir yapısal değişikliğe neden olmayıp sadece berat dosyalarının yeni logo ile görüntülenmesini sağlamaktadır.)

Bu kapsamda ürünlerimizde, 22 Ekim 2018 tarihinde çıkılması planlanan 2.54.00.00 versiyonunu ile beraber geliştirmeler yapılmış olup bu versiyona geçmemiş ve henüz geçmeyecek e-defter mükellefi kullanıcılarımız, güncellenen berat.xslt dosyasını ftp sitemizden temin ederek program kataloğu altında yer alan EDEFTER/UTILITY/xml ve EDEFTER/UTILITY/XSLT klasörü içerisine kopyalayabilirler.

Not: Kopyalama öncesinde e-defter dosyalarının oluşturulduğu aylarda da berat dosyalarının yeni logo ile görüntülenmesi isteniyor ise, ftp sitemizden temin ettiğiniz berat.xslt dosyasını, yukarıda belirttiğimiz klasörler dışında ayrıca dosyaların oluşturulduğu e-defter kataloğundaki ay klasörüne de kopyalanması yeterli olacaktır.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.


Prg Bilgisayar Teknoloji Hizmetleri, !986 yılında kurulmuş olup en köklü bilgisayar hizmet firmasıdır. Bünyemizde Logo satışı ve desteği, Network kurulumu ve desteği, server kurulumu ve destekleriverilmektedir. Web tasarım ve hosting hizmeti bulunmaktadır.

Latest Posts from Blog